Львівщина налагоджуватиме економічну співпрацю зі Словацькою Республікою

Питання поглиблення економічної та культурної співпраці обговорили під час зустрічі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та Надзвичайний  і Повноважний Посол Словацької  Республіки в Україні Юрій Сівачек.

“Ми не до кінця використовуємо ті можливості для співпраці, які є між нашими країнами, – зазначив Олег Синютка. – Український ринок сьогодні є досить сприятливим для інвестицій. Зокрема, ми зацікавленні в інвестиціях у галузь енергозбереження, деревообробки, харчову промисловість та переробку твердих побутових відходів. Ті компанії, які уже працюють в нашому регіоні і які тільки розпочинають виробництво, мають сприяння місцевої влади. Вони відчувають,  що тут є безпечно і перспективно вести свою бізнесову діяльність”.

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької  Республіки в Україні відзначив добре організований процес проведення місцевих виборів. “Ми спостерігали за перебігом виборів і хочемо відзначити, що вони пройшли спокійно і прозоро, – підкреслив Юрій Сівачек. – Сподіваюсь, це стане поштовхом до розвитку регіонів, а внаслідок проведення децентралізації більше повноважень отримають громади на місцях”.

За його словами, словацькі бізнесмени зацікавлені вивчити потенціал регіону і  налагодити економічні зв’язки з Львівщиною.

Окрім того, голова ОДА звернувся з проханням до Надзвичайного та Повноважного Посла Словацької Республіки бути лобістом в Європейському Союзі щодо питанніянадання Україні безвізового режиму.

Сторони також обговорили можливість відкриття Почесного консульства Словацької Республіки у Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*