Львівщина налагоджуватиме двосторонню співпрацю з Туреччиною

Про можливість поглиблення двосторонньої співпраці між Туреччиною та Україною, зокрема Львівською областю, йшлося у четвер, 19 травня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Йонетом Джаном Тезелем.

Олег Синютка ознайомив іноземного гостя із суспільно-політичною ситуацією в області, зокрема розповів про успішний досвід роботи іноземних компаній на Львівщині, а також подякував за підтримку Туреччини у питанні із анексією Криму та у питанні повернення кримських татар на історичну батьківщину.

Закцентував голова ЛОДА і на запозиченні успішних моделей турецьких реформ та можливість залучення в область турецьких інвестицій. “Львівщина є повністю відкритою для Туреччини та її громадян, – наголосив Олег Синютка. – Я вважаю зокрема, що сьогодні наша область є хорошим фундаментом для можливих майбутніх турецьких інвестицій, оскільки система супроводу інвестиційних проектів в нашій області є найкращою в Україні”.

Також очільник області висловив зацікавленість двосторонньої співпраці у вугільній, оборонній, машинобудівній, авіаційній та туристичній і культурній галузях. Запропонував він також організувати у Львові тиждень турецької культури.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезел висловив зацікавлення у двосторонній співпраці та наголосив на тому, що позитивним сигналом для турецьких інвесторів було б якнайшвидше укладення угоди про зону вільної торгівлі між країнами.

Закцентував він і на відкритті у Львові офісу турецько-української бізнес-асоціації, що теж сприятиме активізації співпраці між представниками обидвох країн та висловив сподівання у швидкому відкритті Почесного консульства Туреччини у Львові.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*