Львівщина налагоджує співробітництво в економічній сфері із Республікою Білорусь

Сьогодні, 4 червня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із заступником Міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитром Корчаком. Зустріч відбулась в межах засідання Робочої групи зі співробітництва в сфері промисловості та виробничої кооперації на Львівщині.

Серед центральних питань зустрічі – багатовекторна співпраця у економічній сфері.

Олег Синютка ознайомив представників білоруської делегації із здобутками Львівщини та висловив сподівання на розвиток співробітництва в сфері промисловості та виробничої кооперації.

«Маю надію, що у результаті засідання Робочої групи та вашому знайомству із потенціалом Львівщини, ми зможемо напрацювати важливі речі для області та України в цілому. Сьогодні на Львівщині є підприємства, які можуть конкурувати із тими товарами, які імпортуються у Білорусь і нашим виробникам було б дуже цікаво попрацювати на ваших ринках. Ринок України динамічно зростає», – розповів Олег Синютка.

Також очільник області детальніше зупинився на конкретних сферах можливого співробітництва. Серед них – агропромисловий напрям, деревообробка, ІТ.

«Ми зацікавлені, щоб тут на Львівщині, ви бачили можливості», – наголосив Олег Синютка.

Зацікавленість та готовність до співпраці засвідчив і заступник Міністра промисловості Республіки Білорусь.

«Важливо сьогодні створити економічні умови для співпраці обох країн. Для мене також важливо зустрітись із представниками ваших компаній, почути пропозиції від бізнесу. Ми готові приходити в Україну і створювати спільні підприємства і разом з вашими бізнесменами виходити на нові ринки Євросоюзу»,  – зазначив Дмитро Корчак.

Також Дмитро Корчак занонсував проведення Форуму регіонів України та Білорусі, який стане важливим кроком для поглиблення торговельно-економічної та культурної співпраці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*