Львівщина налагоджує співпрацю із Норвегією у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

У вівторок, 23 травня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин зустрілись із Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Норвегія в Україні  Уле Терьє Хорпестадом.

У межах зустрічі Олег Синютка наголосив на важливості налагодження партнерських відносин між обома країнами.

«Норвегія є однією із лідерів у розбудові сектору відновлюваної енергетики, і ми цінуємо можливість перейняти такий досвід. Це сприятиме розвитку «зеленої» енергетики на Львівщині та в Україні загалом”, – зазначив голова Львівської ОДА.

У ході перемовин очільник області розповів про досягнення у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики на Львівщині, а також про подальші плани роботи. Голова ЛОДА також поінформував про розвиток економічної ситуації на Львівщині. Зокрема, він наголосив, що торік у області відкрили 50 нових підприємств і така тенденція зростає, ефективно діють антикорупційні програми, триває процес децентралізації.

«Радий запросити норвезьких інвесторів на Львівщину», – зазначив голова Львівської ОДА.

У свою чергу Уле Терьє Хорпестадом зазначив, що Норвегія має достатньо напрацювань в інвестиційній діяльності. “За підтримки Норвегії в Україні реалізується ряд проектів, і ми зацікавлені у подальшому поглибленні співпраці із Львівщиною”, – зауважив він.

Окрім цього, сторони окреслили такі перспективні напрямки співробітництва, як розвиток гідроенергетики.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*