Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю із Об’єднаними Арабськими Еміратами

Очільник області ознайомив гостя із динамікою розвитку регіону та економічним потенціалом області.

«Усі ті можливості, які має Львівщина, ми обов’язково повинні реалізувати у плідній співпраці. Наша область має що запропонувати інвесторам з ОАЕ: від альтернативної енергетики до сільськогосподарського виробництва, від туристично-рекреаційної сфери до обміну досвідом у міліарій галузі. Окрім того, присутність арабського бізнесу на Львівщині буде корисною для обох країн», – зазначив Олег Синютка.

Надзвичайний і Повноважний Посол запевнив українську сторону у цілковитій готовності до співпраці та відзначив добре розвинену інфраструктуру на Львівщині, що дасть можливість швидкому налагодженні тісного співробітництва.

«Відкритість наших народів дозволить нам побудувати конструктивну співпрацю у різних галузях. Торгові зв’язки між нашими державами щороку пожвавлюються, а динаміка і надалі зростатиме. Серед наших бізнесменів є багато таких, які готові інвестувати на Львівщині, однак спостерігається брак інформації про усі можливості вашого регіону. В цьому контексті ми маємо намір сформувати торгову місію із наших підприємців, аби збільшити обізнаність про потенціал Львівської області», – наголосив Салем Ахмед Аль-Каабі.

Під час зустрічі сторони порушили питання налагодження прямого авіасполучення між Львовом та ОАЕ, а також узгодили можливість створення на Львівщині арабського мовного центру.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*