Львівщина на 90% готова до опалювального сезону

У Львівській області станом на 15 вересня виконано 90% робіт з підготовки до опалювального сезону. Про це повідомив в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук під час засідання колегії Львівської облдержадміністрації  у п’ятницю, 16 вересня.

За його словами, у галузіі теплопостачання із запланованих до  підготовки об’єктів на сьогоднішній день проведено  заміну  45  котлів, з них 34  котли – у закладах освіти і науки, 2 – у закладах охорони здоров’я, 9 – у комунальних підприємствах області. Проведено заміну 17,9 км теплових мереж з 19,46 км запланованих.

“У рамках підготовки у житловому фонді фактично відремонтовано 7441 покрівель з 8268 запланованих, – зазначив Назарій Романчук. – У сфері водопостачання проведено ремонт і заміну 87,10 км водопровідних мереж, 42,81 км каналізаційних мереж”.

Окрім того, розпорядженням голови ОДА створена відповідна робоча група, яка забезпечуватиме контроль за своєчасним та якісним виконанням запланованих заходів з підготовки до опалювального сезону 2016/17 років.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*