Львівщина має значний потенціал для виходу на світовий рівень, – Віктор Шемчук

DSC003901

Сьогодні, 13 червня, відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука з делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання ведення бізнесу на Львівщині, розвиток альтернативної енергетики та розширення інвестиційних можливостей області , а також проаналізували наміри американських компаній щодо будівництва мережевих готелів та експлуатації львівського летовища.

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зазначив, що область зацікавлена у розвитку цих напрямів і буде надавати сприяння усім, хто прагне чесно заробляти гроші на Львівщині.

«Ми можемо ще раз підтвердити, що Сполучені Штати Америки були і є стратегічним партнером для нас. Саме тому дуже важливо, що в загальноукраїнському контексті знайшлося місце й для Львівської області як для партнера США», – підкреслив очільник Львівщини.

Також Віктор Шемчук розповів про ключові цілі та напрямки розвитку Львівської області. За його словами, основними цілями для розвитку регіону є створення належних умов для залучення іноземних інвестицій, відновлення або будівництво інфраструктури й активний розвиток сільського господарства.

«В нас є значний потенціал для виходу на світовий рівень», – відзначив Віктор Шемчук.

Зазначимо, що це останній візит Дж. Теффта на посаді посла США в Україні. Віктор Шемчук подякував Дж. Теффту за співпрацю та висловив сподівання щодо взаємного порозуміння з його наступником. До слова, новий посол США в Україні вже у вересні цього року розпочне свій дипломатичний тур із Львівської області.

«Прапор Сполучених Штатів Америки, який піднятий сьогодні перед облдержадміністрацією – це запорука нашої подальшої дружби у взаєминах», – сказав В.Шемчук.

Додатково зазначимо, що в рамках візиту делегації Сполучених Штатів Америки Дж.Теффт також візьме участь у круглому столі з представниками обласної ради з питань видобування сланцевого газу та прочитає лекцію в Національному університеті «Львівська політехніка» на тему «Енергетичне майбутнє України».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*