«Львівщина має позитивний досвід проведення міжнародних спортивних змагань», – О.Сало

9c64cb0a7026442e6c2945b7b60d0540Голова Львівської обласної державної адміністрації взяв участь у 28-ій Генеральній асамблеї Національного Олімпійського комітету України в Києві. Зокрема, очільник області запевнив, що, в разі обрання України столицею Олімпіади 2022 року, Львівщина гідно прийме міжнародні змагання такого рівня.

Про це Олег Сало зазначив у вітальному слові до учасників Асамблеї. «Сьогодні ми маємо розуміння і чітке бачення того, як проводити спортивні змагання такого рівня. Адже Львівщина отримала колосальний досвід під час проведення Євро-2012. Саме тому усі позитивні моменти організації Євро-2012 ми використаємо у майбутньому. Окрім цього Олімпіада 2022 року не лише покращить інвестиційний клімат області, але й змагання такого рівня матимуть вплив на усі сфери: розвиток інфраструктури та збільшення темпів будівництва», – підсумував О.Сало.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*