Львівщина – лідер серед регіонів України за інвестиційною привабливістю

7За результатами дослідження «Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів 2014», презентованого 28 квітня 2014 року Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України, Львівська область посіла перше місце, – про це поінформував т.в.о. начальника відділу інвестиційної діяльності Львівської ОДА Богдан Антохів.

«В основі дослідження використано три компоненти, які мають практичне застосування при прийнятті рішень про інвестування – це визначення інвестиційного потенціалу та інвестиційних ризиків, а також оцінка перешкод та можливостей для інвестиційної діяльності окремо в кожному регіоні», – розповів Б.Антохів.

За його словами, результати дослідження рейтингу є цінним як для інвесторів, так і для влади, оскільки рейтинг дозволяє чітко зрозуміти, які сфери є найцікавішими і заслуговують особливої уваги з точки зору розвитку регіону загалом.

Зазначимо, у п’ятірку лідерів інвестиційної привабливості потрапили також Івано-Франківська, Одеська, Вінницька області, а також місто Київ.

Дослідження здійснили Київський міжнародний інститут соціології спільно з Інститутом економічних досліджень та економічних консультацій на замовлення Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*