Львівщина – єдина область, яка другий рік поспіль закуповує соціальну послугу корекції поведінки кривдників, – Наталія Кузяк

Сьогодні відбулась Всеукраїнська онлайн-нарада щодо підготовки проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року».

Під час наради представники Мінсоцполітики та відповідальних за реалізацію державної політики з питань запобігання та протидії домашньому насильству структурних підрозділів обласних державних адміністрацій розглянули та обговорили завдання та заходи проєкту програми, висловили свої пропозиції та зауваження.

«Особливу увагу ми акцентували на необхідності удосконалення механізму соціального замовлення та розвитку ринку надавачів соціальних послуг, адже Львівщина – поки єдина область, яка другий рік поспіль закуповує соціальну послугу корекції поведінки кривдників. Також цьогоріч ми вперше оголосили закупівлю соціальної послуги з надання притулку особам, які постраждали від домашнього насильства. Обласним  бюджетом на зазначені соціальні послуги передбачено 400 тис грн», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

За підсумками онлайн-наради представникам обласних державних адміністрацій доручено підготувати та подати Мінсоцполітики оновлену інформацію про прогнозований обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань з обласного та місцевих бюджетів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*