Львівщина інвестиційно приваблива для Нідерландів – підсумки зустрічі у Львівській ОДА

3 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з представниками компанії «Koudijs animal nutrion» Королівства Нідерландів. Сторони порушили питання можливості реалізації інвестиційного проекту на Львівщині у напрямку виробництва та реалізації кормів для тварин.

Представники нідерландської компанії відзначили, що Україна, зокрема Львівщина є інвестиційно прибавливою для бізнесу в сільськогосподарському виробництві.

«Зараз наша компанія виготовляє корми і ми виготовляємо нашу продукцію в 16-ти країнах і експортуємо до 70-ти. І в місцях, де ми працюємо, ми працюємо з місцевими людьми. Україна є зеленим поясом Східної Європи. Тут присутні всі інгредієнти, вони є дешевими та доступними. Просто виготовлення та придбання зерна не є нашою межею. Ми щиро віримо в розвиток агрокультурного сектору в Україні, зокрема на Львівщині», – зазначив директор з експорту компанії «Koudijs animal nutrion» Вім Болдер.

У свою чергу очільник області ознайомив потенційних інвесторів із соціально-економічною ситуацією в регіоні та запевнив гостей у всесторонній підтримці.

«Наша країна достатньо динамічно змінюється. На Львівщині ми маємо приклади, коли від моменту закладення першого каменю до моменту запуску заводу, де сьогодні працює понад тисячу працівників, пройшов рівно рік. І для нас сьогодні дуже важлива довіра інвестора. Ми докладаємо і продовжуватимемо докладати максимально зусиль, щоб сприяти внесенню інвестицій в регіон», – заначив Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*