“Львівщина і Підкарпатське воєводство дають приклад співпраці”, – Олег Синютка на засіданні транспортних комітетів України і Польщі

Сьогодні, 24 листопада, відбулося підсумкове засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради України за участі представників Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща.

На початку засідання з вітальним словом до присутніх звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка: “Це дуже символічно, що наше спільне засідання проходить у той час, коли в Брюсселі відбувається зустріч Україна – ЄС. Упевнений, що від нашої позиції і від наших спільних дій дуже багато залежить. Мені би дуже хотілося, щоб той позитивний приклад, який сьогодні є у співпраці Львівщини і Підкарпатського воєводства, поширився на всю територію України і Польщі. А запорукою цього є інтеграційні процеси, які не можливі без швидкого розвитку інфраструктури”.

Голова ЛОДА висловив впевненість, що спільна зустріч стане поштовхом до розвитку інфраструктури по обидві сторони кордону і це призведе до того, що східний кордон України стане східним кордоном Європейського Союзу.

Нагадаємо, що результатом дискусії, серед іншого, стало підписання Декларації намірів співпраці між Службою автомобільних доріг у Львівській області та Воєводським Управлінням доріг Підкарпатського воєводства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*