Львівщина і канадська провінція Альберта домовилися про співпрацю

У п’ятницю, 27 жовтня, під час XVII Міжнародного економічного форуму голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та міністр економічного розвитку та торгівлі провінції Альберта Дерон Білоус підписали Угоду про міжрегіональне співробітництво між Львівщиною та провінцією Альберта.

Документ декларує взаємовигідну співпрацю у сферах культури, освіти,  економіки, сільського господарства, урядування, охорони здоров’я.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив, що сьогоднішня зустріч та Угода сприятимуть подальшому зміцненню співробітництва між Львівщиною і провінцією Альберта

“Мені дуже приємно, що у межах Міжнародного економічного форуму ми відкриваємо не лише нові підприємства, але й укладаємо низку угод, які започатковують велике майбутнє для усієї нашої  держави. Ці угоди закладають добрий грунт для подальшого розвитку Львівщини і України загалом.Я переконаний, що в рамках двостороннього українсько-канадського співробітництва саме ті речі, які реалізуються між Львівщиною і провінцією Альберта дадуть добрий сигнал для українсько-канадського бізнесу”, – підкреслив Олег Синютка.

Міністр економічного розвитку та торгівлі провінції Альберта Дерон Білоус наголосив на важливості співпраці регіонів  і запросив голову Львівської ОДА відвідати провінцію з офіційним візитом на рівні торгово-економічної місії.

“Ми маємо спільну історію і я впевнений, що ця Угода – це можливість подальшої довготривалої співпраці. Уряд Канади підтримує Україну і ми дуже раді, підписавши Меморандум, продовжити співробітництво”, – підкреслив Дерон Білоус.

Також очільник області та Президент Конгресу українців Канади – Провінційної Ради Альберти Олеся Луців-Андрійович підписали Угоду про взаєморозуміння між Львівщиною та Конгресом українців провінції Альберти.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*