Львівщина готується до спортивного турніру “Ігри Героїв”

У суботу, 19 листопада, у Львові, в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, відбудеться регіональний турнір з функціонального багатоборства “Ігри Героїв”. У турнірі візьме участь близько 25 спортсменів з різних областей України, включаючи 13 представників Львівщини. Переможці регіонального турніру матимуть змогу взяти участь у національних та міжнародних змаганнях.

Формат проведення змагань обговорили у четвер, 10 листопада, у ЛОДА від час засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення регіонального турніру “Ігри Героїв” за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Також на нараді йшлося про медичний та інформаційний супровід, безпеку глядачів та учасників Ігор, їх промоцію.

Нагадаємо, попередні чотири етапи “Ігор Героїв” відбулися у Києві, Харкові, Дніпрі та Миколаєві.

Зазначимо, змагання організовує громадська організація “Інвалідів-воїнів АТО “Пульс життя” за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”.

Довідка:

Національний проект “Ігри Героїв” – це низка регіональних спортивних турнірів з використанням змагання з кросфіту для поранених воїнів АТО, а також цивільних осіб з інвалідністю.

Головна мета Ігор – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація поранених воїнів, соціальна адаптація людей з інвалідністю, популяризація спортивного руху як засобу їх соціалізації. Учасники Ігор своїм прикладом показуватимуть іншим людям з інвалідністю, що їм під силу жити повноцінним активним життям.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*