Львівщина готова до початку опалювального сезону

Про це сьогодні, 16 жовтня, повідомили під час апаратної наради у Львівській обласній державній адміністрації щодо питання стану готовності Львівської області до осінньо-зимового періоду.

«Львівщина технічно готова до опалювального сезону. Усі заплановані заходи – виконані. У випадку зниження температури до восьми градусів впродовж трьох днів  Львівщина без проблем увійде у новий опалювальний сезон та забезпечить подачу теплового носія мешканцям у місті”, – зазначив директор департаменту розвитку та експлуатація житлово-комунального господарства Назарій Романчук.

Зазначимо, у сфері житлово-комунального господарства технічна підготовка тривала за трьома ключовими напрямами:

Теплопостачання – замінили та відремонтували 24 котли на комунальних та відомчих котельнях, підготували та замінили 11,1 км теплових  мереж.
Житловий фонд – здійснили ремонт 6435 покрівель, 1623 опалювальних систем холодного  та гарячого водопостачання.
Водопровідно-каналізаційне господарство – відремонтували та замінили 34,1 км водопровідних та 11 км каналізаційних мереж.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*