“Львівщина – хаб інновацій та новітніх технологій”, – Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів

Перший день Міжнародного економічного форуму зібрав широке коло учасників.

Учасники Форуму беруть участь у дискусіях щодо сучасного стану реформ в Україні, можливості поширення європейського досвіду в українських реаліях, а також конкурентні переваги нашої держави.

«Львівський регіон – це ворота не лише у Європу, це ще й хаб стандартів комунакцій, інновацій і перспективних новітніх технологій. 200 фірм, що представлені на форумі – це вихід на новий рівень розвитку країни. Модернізація промислового виробництва це той шлях, що створює збільшення робочих місць, а відтак,  і підвищення рівня життя українців», – зазначив Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Перший віце-прем’єр наголосив також на важливості енергетичної незалежності, як складовій розвитку країни. Відкриття альтернативних джерел енергетики  дозволять Львівщині вийти на новий рівень та показати себе як центр розвитку, досвіду та іновацій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*