“Львівщина – двері для входження ірландського бізнесу в Україну”, – Посол Ірландії Чарльз Шіген

Сьогодні, 7 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Чеській Республіці та в Україні (за сумісництвом) Чарльзом Шігеном.

Під час зустрічі очільник області подякував уряду та народові Ірландії за підтримку України у її європейському виборі та висловив сподівання на швидке відкриття Посольства Ірландії в Україні.

«Потенціал відносин між нашими державами використовується не повністю. Ті можливості у різних галузях, що має зараз Львівщина, можуть зацікавити підприємців Ірландії. Загальноукраїнські тенденції у сфері альтернативної енергетики спонукають нас до активізації капіталовкладень, тож ми зацікавлені у залученні ірландського бізнесу у цю галузь. Окрім того, агропромислова та туристична сфера дають широке поле для діяльності», – зауважив Олег Синютка.

Також в межах зустрічі сторони обмінялися думками щодо реформ в Україні.

«Львівщина може стати своєрідним портом, через який ірландський бізнес зайде на західну Україну. Одна із причин мого візиту на Львівщину – це висловити свою підтримку реформам в Україні. Вибір народу України іти проєвропейським шляхом дає великі можливості як для України, так і для Європейського Союзу. Особливо важливою у цьому контексті є зміна системи судової влади в Україні, адже існує прямий зв’язок між реформою судової системи та залученими інвестиціями», – наголосив Чарльз Шіген.

Окрім того, сторони зійшлися на думці про доцільність продовження та розширення на Львівщині роботи Консультативної місії ЄС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*