Львівщина долучиться до відзначення 100-річчя «Чортківської офензиви»

Упродовж трьох днів, 15-17 червня, на Тернопільщині тривав військово-історичний фестиваль «Чортківська офензива». У завершальний день дійства на площі перед костелом відбулась реконструкція бою наступальної військової операції Української Галицької Армії (УГА) у червні 1919 року.

«Сьогодні ми відзначаємо 99-ту річницю подій червня 1919 року, коли українські воїни, не маючи значної чисельності та зброї, змогли перемогти. І саме такі перемоги роблять поступ вперед. Ми повинні пам’ятати перемоги минулого і продовжувати перемагати в сьогоденні, в час, коли наші герої-захисники відстоюють незалежність України на Сході платячи за це високу ціну. Давайте будемо достойними спадкоємцями українського роду разом будуючи незалежну, сильну і квітучу українську державу з європейським майбутнім»,-  зазначила у вітальному слові з нагоди фестивалю та відкриття реконструкції заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Також заступник голови Львівської ОДА долучилася до підписання Меморандуму про підготовку до проведення 100-річчя Чортківської офензиви у червні 2019 року.

Окрім реконструкції бою, в межах фестивалю відбувались кінопрезентації, виставка сучасної зброї та фотографій із зони бойових дій, квест і теренова гра, вишкіл «Тактика вуличного бою», виступи гуртів «Карпати», «Чорноморці», «Медовий полин», «Периферія», «Loud Silence», «Моторола», «Тінь сонця».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*