Львівщина долучилась до Всеукраїнської акції «Покрова Героїв»

12 жовтня на Луганщину з’їхались представники з різних куточків країни для участі в традиційній Всеукраїнській акції «Покрова Героїв». 

До заходу долучились учасники з 10 областей – Донецької, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Чернівецької, Чернігівської, Луганської, Сумської, Київської, Запорізької, це близько сотні осіб – представники структурних підрозділів з питань молоді та спорту облдержадміністрацій, відповідальні за реалізацію політики національно-патріотичного виховання, представники органів місцевого самоврядування та громадських об’єднань, які долучаються до проведення заходів національно-патріотичного виховання.

Урочисте відкриття Всеукраїнського заходу відбулось у місті Сєвєродонецьк, в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.

Опісля гості переглянули літературно-музичну композицію за творами Т.Г. Шевченка «Раз добром нагріте серце – вік не прохолоне».

Також у Рубіжанському міському музеї учасники акції відвідали експозицію, присвячену подіям на Сході України та долучились до заходу «Пам’ятні місця Луганщини, які відображають героїчну боротьбу українського народу за незалежність і територіальну цілісність України».

Нагадаємо, Всеукраїнська акція «Покрова Героїв» спрямована на сприяння консолідації українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, захисту територіальної цілісності України. Програмою передбачено: круглий стіл, відвідання Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. героїв Молодої гвардії» та візит до Новоайдарського районного краєзнавчого музею «Народний костюм Новоайдарщини», відкриття меморіальної дошки Павлу Гречишкіну (військовослужбовцю Армії Української Народної Республіки).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*