Львівщина ділиться досвідом реалізації проекту «Рука допомоги»

29 березня у Львові відбулась міжвідомча нарада з реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» із залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Для обміну досвідом та новими ідеями зібралися представники Міністерства соціальної політики України, Державної служби зайнятості, Консорціуму під головуванням ISS GROUP s.r.o., структурних підрозділів з питань соціального захисту населення та центрів зайнятості, об’єднаних територіальних громад, а також учасники проекту.

Як реалізовується експеримент на території Львівської області та про його результати проінформувала директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталія Кузяк. Про ефективні механізми залучення до пілотного проекту працездатних непрацюючих отримувачів державної соціальної допомоги і ВПО розповіла присутнім Уляна Дорош – начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Окрім цього поділилися своїм досвідом представники Харківської та Полтавської областей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*