Львівщина активізує співпрацю з Республікою Польща

Про потенційні вектори співпраці між Львівщиною та Вармінсько-Мазурським воєводством йшлося у п’ятницю, 13 травня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та делегації Республіки Польща.

Українські та польські делегати зокрема обговорили можливість налагодження більш тісної співпраці в економічній, туристичній та іншій галузях, а також обмін досвідом стосовно реформи децентралізації.

Керівник області Олег Синютка зазначив, що сьогодні потрібно писати нову сторінку історії відносин між Польщею та Україною перш за все у плані співпраці двох регіонів. “Для нас дуже важливо налагоджувати та укріплювати сьогодні відносини із вашою державою, – наголосив Олег Синютка. – Також я б хотів, щоб ваше воєводство і наша область були прикладом гарної співпраці для інших регіонів”.

Зі свого боку віце-маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства Польщі Мирон Сич висловив зацікавленість у підписанні відповідної угоди про співпрацю. “Ми хочемо, щоб наше воєводство співпрацювало з вашою областю офіційно, оскільки вже налагодили зі Львівщиною низку зв’язків, зокрема у культурно-освітній сфері”.

Обговорили представники польської та української делегації і можливість створення авіарейсу Ольштин-Львів.

Представник МЗС України у Львівській області В’ячеслав Войнаровський також запропонував польським колегам у рамках майбутньої угоди налагодити співпрацю і в освітній, медійній та медичній галузях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*