Львів став місцем проведення 53-ої Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Кілька днів поспіль у Львові тривала 53-а Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики, у якій взяли участь 220 учасників практично з усіх куточків України. Визначити переможців було непросто, адже у Львові зібралися кращі з кращих представників кожної області.

Під час урочистого закриття 53-ої математичної олімпіади 28 березня заступник голови оргкомітету Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, начальник відділу по роботі з обдарованою молоддю Інституту інноваційних технологій і змісту освіти міністерства освіти і науки України Лілія Гунько відзначила високий рівень знань учасників цьогорічної олімпіади. Отож, не варто переживати за те, що математика як освітній предмет може втратити перспективу.

В урочистостях закриття олімпіади взяли участь і виступили голова оргкомітету, директор департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації Михайло Брегін, голова журі, завідувач кафедри Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, академік Національної Академії наук, професор Микола Перестюк, декан механіко-математичного факультету ЛНУ імені Івана Франка Михайло Зарічний, науковці, керівники освітніх закладів багатьох міст України.

Кожен учасник олімпіади був відзначений. Визначилися і переможці. А 11 кращих з кращих юних математиків України у червні ц.р. вирушать на Всесвітню олімпіаду з математики у Колумбію.

Наступна 54 олімпіада з математики відбудеться у Харкові. Делегація цього міста отримала символічну фігурку сови, що уособлює собою мудрість.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*