Львів попрощався із військовим АТО Кирилом Андрієнком

DSC00410

У Львові відбулось прощання із Кирилом Андрієнком – військовим, який 29 липня загинув у зоні АТО. Літургія відбулась у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла. Поховання відбулось на Личаківському цвинтарі, на полі почесних поховань №76.

Участь у прощанні взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник. Виступаючи перед присутніми на Личаківському цвинтарі Йосиф Ситник зазначив, що характерним стало те, що Кирило Андрієнко загинув від кулі, яка прийшла від тієї землі, де він народився (1988 р. м.Чита, Росія). «Він загинув за всіх «живих, мертвих та ненароджених». Він загинув за нас і ми завжди його пам’ятатимемо», – наголосив перший заступник голови ЛОДА.

Кирило Андрієнко у 2011 р. закінчив Академії сухопутних військ ім. П.Сагайдачного. Ректор Академії Павло Ткачук публічно звернувся до Міністра оборони України з проханням присвоїти навчальній роті, де проходив навчання військовий курсант Кирило Андрієнко, почесне звання ім. капітана Андрієнка.

Від військової частини, де проходив службу Кирило, слово мав також підполковник Олексій Пугачов. «Кирил був справжнім офіцером, – наголосив військовий, – Він був одним із кращих командирів груп-полка. Він брав участь в АТО із її перших днів. Разом з хлопцями вони утримувати Краматорський аеропорт, група працювала під Слов’янськом. Кирил помер у бою, як чоловік, як офіцер. У бою – разом із своїми солдатами».

Кирил Андрієнко був командиром групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціального призначення з окремого полку спеціального призначення сухопутних військ Збройних сил України (А0680 м. Кіровоград).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*