ЛОДА пропонує проголосувати за кандидатуру експерта для оцінки проектів ДФРР

Департамент економічної політики облдержадміністрації оголошує відбір експертів для оцінки програм та проектів, що можуть фінансуватись за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Респонденту до 21 вересня пропонується обрати 1-го із 29-ти запропонованих кандидатур, для участі у конкурсі програм та проектів, що можуть реалізовуватись за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, як члена експертної комісії.

Серед запропонованих кандидатур є представники громадськості, інститутів та університетів, які попередньо подали свою заявку для участі у конкурсі у встановленому порядку та відповідають необхідним критеріям. Їх перелік ви можете побачити в формі для голосування та детальніше про їх діяльність можна прочитати увкладеному файлі.

Особи, що подали заявку, однак не відповідають зазначеним вимогам, також наведені у вкладеному файлі із даними заповненої заявки та причиною відхилення кандидатури.

За результатами даного голосування буде обрано 4-ох експертів, які в подальшому братимуть участь в оцінці програм та проектів, що можуть реалізовуватись за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2017 році (ті, хто набере найбільшу кількість голосів), та оприлюднено на офіційній сторінках Львівської облдержадміністрації та Департаменту економічної політики ЛОДА.

Проголосувати можна до 21 вересня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*