ЛОДА продовжила термін прийому інвестиційних програм і проектів

До 22 квітня продовжено термін для подання інвестиційних програм і проектів, котрі фінансуватимуть із коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2015 році. Про це повідомляє  департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації.

До конкурсу допускають підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку.

Кошти державного фонду регіонального розвитку передбачено на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що:

1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації, або стратегічним цілям та завданням розвитку регіонів, де такі стратегії станом на 1 березня 2015 року не затверджені;

2) їх упроваджують як проекти співпраці територіальних громад;

3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Програми і проекти, що переможуть у конкурсі, на 90% фінансуватиме ДФРР, решту 10% – з місцевих бюджетів.

Документи для участі в конкурсі потрібно подати у відділ економіки капітальних вкладень департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА (каб. №422, вул. Винниченка, 18, м. Львів).

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. 299-92-84 або електронною поштою за адресою cilprog@loda.gov.ua , gue_budivn@upr.loda.ua (локальна пошта).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*