Ліжкова мережа області заповнена менш як наполовину

Для пацієнтів хворих на ковід в медичних закладах області підготували понад 3,5 тисячі ліжок. Станом на сьогодні заповненість ліжкової мережі становить 43, 1 %.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Станом на ранок на стаціонарному лікуванні перебуває 1571 пацієнт з COVID-19, з них 140 людей в реанімаційному відділенні, 28 на апаратах ШВЛ. За попередню добу на стаціонарне лікування поступило 125 пацієнтів. Приблизно така кількість, від 100 до 120 людей, упродовж останнього часу  щоденно потребує стаціонарного лікування і госпіталізовуються в опорні заклади охорони здоров’я»,- зазначив він.

Найбільш завантаженими медичними закладами є Лікарня швидкої медичної допомоги. Тут станом на ранок перебуває 222 пацієнти. Також це Львівська обласна інфекційна лікарня – 123 пацієнти, Центр легеневого здоров’я – 162, Львівський обласний госпіталь ветеранів воєн та репресованих – 140.

В розрізі районів найбільше осіб лікують у Стрийській міській лікарні. Тут є 75 пацієнтів. А також Новояворівській районній лікарні № 1 імені Юрія Липи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*