Літо в бібліотеці – свято щодня!

Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно кожна бібліотека, яка обслуговує дитяче населення, розробляє і реалізовує Програму літніх читань. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного  середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів, творчих конкурсів. Якщо протягом навчального року у школярів переважає «ділове читання», то влітку весь свій вільний час діти можуть присвятити читанню і улюбленим захопленням.

 

Під час літніх канікул діяльність районної бібліотеки для дітей насичена, багата та різноманітна. Організовано та проведено цікаві екскурсії, літературні ігри і вікторини, аудіо та інформ-хвилинки, інтернет-веселощі.   У літній період  до уваги користувачів  діє книжкова виставка–захват «Ми хочемо, щоб ваше літо книгами було зігріте», яка допоможе перетворити читання у радість, задоволення та  справжнє свято книжкових відкриттів. Працівниками книгозбірні була  організована сонячна галявина “Ми прийшли до вас, щоб ви прийшли до нас”, та літературне бюро «Книжку влітку прочитай – бали в школі заробляй».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*