Лісівники Львівщини обмінялись досвідом із польськими та словацькими колегами

Польські лісівники запросили українців, аби продемонструвати власні технології прочищення лісу, видалення пошкоджених та неефективних насаджень для вирощування якісних лісових культур.

Іще 14 років тому представники Польщі, України та Словаччини започаткували спільні заходи із відновлення лісових масивів і залучили до цього лісові підприємства. Вперше захід відбувся у Польщі в околицях м. Бірча Перемишльського повіту в Підкарпатському воєводстві, на теренах місцевого лісового господарства.

Всі наступні роки польські лісівники доглядали та охороняли ці насадження і наприкінці жовтня запросили українських та словацьких колег на демонстрацію своїх технологій.

У першу чергу відібрали та позначили дерева, які підлягають зрізанню, потім їх зрізали, відсортували і склали. Дерева більшого діаметру згодом використають для опалення, тому це спільне насадження вже принесе деякий прибуток.

Загалом роботи тривали близько чотирьох годин, а по закінченні лісівники Польщі, України та Словаччини спільно висадили саджанець дуба, вирощений за спеціальною технологією з тисячолітнього дерева. Він є символом спільних зусиль лісівників задля майбутнього Карпат.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*