Лікуєтеся,а Фонд відшкодує витрати!

Старосамбірське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області нагадує страхувальникам та  застрахованим особам, що відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після  перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 13 липня 2017 року № 39 із внесеними змінами, затвердженими постановою правління Фонду від 19.07.2018 року № 19, застрахована особа ( при потребі – супроводжуючий ) має право на лікування у реабілітаційному відділенні санаторно – курортного закладу за власним вибором відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії ( далі – висновок ЛКК).

Застрахована особа з порушенням вагітності направляється для проходження реабілітації безпосередньо з жіночої консультації.

Застрахована особа – учасник антитерористичної операції має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу у супроводі членів сім”ї ( чоловік/дружина, неповнолітні діти ) за профілем медико-психологічна реабілітація один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем, або ЛКК, але не більше ніж 24 дні. На весь час перебування застрахованої особи у санаторно – курортному закладі їй видається листок непрацездатності. Всі витрати за фактично надані послуги з реабілітаційного лікування застрахованих осіб та супроводжуючих осіб ( за наявності ) відшкодовує Фонд соціального страхування України.

Шановні застраховані особи, не нехтуйте можливістю, наданою Вам Фондом соціального страхування України – пройдіть курс реабілітаційного лікування у санаторно – курортному закладі за власним вибором та за кошти Фонду.

Шановні краяни більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

м. Старий Самбір (238) 21-3-67;

(238) 21-4-91;

(238) 21-4-43;

м. Турка              (269) 32-1-42

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*