Легкоатлети підкорюватимуть Говерлу

У неділю, 5 червня, відбудуться відкриті змагання з гірського бігу (Skyrunning) та північної ходьби (Nordwalking). Шлях пролягатиме на гору Говерла (2 061 м).  Довжина дистанції – 8 км. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

За словами заступника начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксани Вацеби, змагання покликані підготувати українських спортсменів до побиття рекорду Гіннеса (швидше встановленого часу 4:22:10 год) на Ельбрусі (5 642 м) у вересні 2016 року. Також учасники матимуть можливість позмагатися із відомою чемпіонкою Європи Ізабеллою Заторською.

Старт – в урочищі Козьмещик Рахівського району від підніжжя г. Говерла на висоті 860 м. Фініш – на вершині г. Говерла на висоті 2 061 м.

Зазначимо, 3-4 червня – день приїзду учасників, суддів, тренерів. Реєстрація і видача нагрудних номерів – з 10:00 до 20:00. А вже 5 червня – об 11:00 – старт змагань, о 14:00 – закриття дистанції, а о 16:00 – нагородження переможців та призерів та підведення підсумків змагань.

На фініші усі учасники отримають пам`ятну медаль!

Детальніше за посиланням: http://karpaty-run.in.ua/polozhennya.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*