Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення

Нещодавно в приміщенні Турківської райдержадміністрації відбулося засідання комісії, на якому було порушено питання стану легалізації зайнятості та виплати заробітної плати з урахуванням встановлення з 01.01.2017 року розміру мінімальної заробітної плати на підприємствах та в установах району. У засіданні комісії взяла участь заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Марія Павлович. У своєму виступі вона наголосила, що у нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення  є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах» є порушенням чинного законодавства про працю та оплату праці. Однак, чимало роботодавців просто ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих робітників працювати на невелику зарплату, а часом – зовсім не декларуючи оплату їхньої праці.

Відповідно до ст.7 Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 01.01.2017 року, розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2017 року значно зріс і склав

У той самий час збільшення мінімальної заробітної плати суттєво вплинуло на надходження сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, за 3 місяці 2017 року по Турківському району надійшло ЄСВ в сумі 14,4 млн. гривень, що на 5,2 млн. гривень або на 56,5% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Надходження податку з доходів фізичних осіб за 3 місяці 2017 року склали 12,8 млн. гривень, що становить 130,4 % затверджених прогнозних показників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*