Легалізація трудових відносин та виплати заробітної плати

скачанные файлыВ Турківському відділенні Самбірської ОДПІ  30 листопада проведено зустріч за участю заступника начальника начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ  Марії Павлович  та представників бізнесу на тему: “Актуальні питання дотримання норм законодавства про працю, виплату заробітної плати не нижче розміру мінімальної,легалізація трудових відносин.Єлектронні сервіси ДФС”.

Марія Іванівна зазначила, що одним з головних пріоритетів діяльності державної фіскальної служби є легалізація заробітної плати, боротьба з виплатами зарплат «в конвертах» та захист інтересів громадян у дотриманні роботодавцями норм трудового законодавства. Зокрема, щодо кожного платника здійснюється аналіз причин нарахування та виплати заробітної плати, нижчої за мінімальну, та визначаються шляхи її підвищення відповідно до чинного законодавства. Від розміру заробітної плати залежить розмір податку на доходи фізичних осіб – одного з основних джерел наповнення місцевих бюджетів. Продовжується робота з виявлення фактів використання роботодавцями неоформленої належним чином найманої праці та виплат заробітної плати у «конвертах».

Керівникам підприємств та приватним підприємцям варто пам’ятати, що відповідно до чинного законодавства за навмисне ухилення від сплати податків та порушення норм законодавства щодо нарахування і виплати заробітної плати передбачена адміністративна, і навіть кримінальна відповідальність.

Також  присутніх  проінформовано про те, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України у режимі «он-лайн» доступні понад десять видів електронних сервісів, які значно полегшують роботу платників. Заслуговує на увагу функціонування сервісу «Електронний кабінет платника податків», щодня тисячі представників бізнесу користуються цим автоматизованим робочим місцем, яке забезпечує подачу декларацій в режимі реального часу з використанням електронних ключів. До того ж, в «Електронному кабінеті» можна переглядати сформовану та вже подану податкову звітність, стан розрахунків з бюджетом, у тому числі про заборгованість зі сплати податків та зборів. У разі необхідності завжди на допомогу прийде підказка «Податковий календар» та інформація з довідників.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*