Китайський бізнес зацікавився співпрацею у паливно-енергетичній галузі, – зустріч із головою ОДА

У середу, 22 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками бізнесу Китаю. Іноземні підприємці висловили зацікавлення щодо подальшої співпраці у паливно-енергетичній сфері.

У розмові Олег Синютка запевнив іноземних гостей у максимальній підтримці з боку облдержадміністрації та повному супроводі їх інвестиційних проектів на території області. “Львівщина – безпечний регіон, який має стабільне зростання обсягів промислового виробництва. А обсяг інвестицій є одним із найбільших в Україні. Проте сьогодні ми констатуємо відсутність китайського капіталу і налагоджених зв’язків з китайськими компаніями, – наголосив він. – Для нас сьогодні найбільш актуальними є вкладення в енергозберігаючі технології, а також використання технологій, пов’язаних з екобезпекою. Тому, якщо Ваші компанії приймуть рішення про інвестування, то ми забезпечимо повний супровід такого проекту”.

Менеджер консорціуму виробників енергоощадних ламп Ву Джао, від імені китайської делегації, подякувала за нагоду обговорити можливість інвестицій. “Ми усвідомлюємо, що Україна, яка відкриває свої міжнародні ринки, відіграє надзвичайно важливу роль на східному і світовому ринках. Тому ми звертаємо велику увагу на співпрацю з вашою державою, зокрема у паливно-енергетичному секторі”, – додала вона.

Також про намір розташувати на Львівщині своє виробництво розповіла менеджер компанії “Beijing Fmenthyst-Light Science” Гуо Суфен: “Ми готові розташувати тут наші виробничі потужності. Проте наше найбільше зацікавлення – це будівництво сміттєпереробного заводу”.

У свою чергу, Олег Синютка додав, що будівництво такого заводу є дуже актуальним на сьогодні і Львівська ОДА готова розглянути усі можливі форми співпраці. “Ми підшукаємо Вам земельну ділянку, поінформуємо про складові сміття і допоможемо в отриманні дозвільних документів, пов’язаних з екологічною безпекою”, – запевнив очільник області.

Під час зустрічі також лунали пропозиції китайських компаній щодо будівництва заводу з виготовлення освітлення, очистки стічних вод, енергоощадних технологій та інші.

На завершення китайським партнери отримали детальну інформацію щодо напрямків розвитку потенційної співпраці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*