Китайські журналісти та туроператори відвідали Львівщину з метою промоції нашої області

У понеділок, 14 вересня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з журналістами та туроператорами з Китайської Народної Республіки, які прибули на Львівщину для участі у промотурі.

Представники китайської делегації в період з 10 до 14 вересня ознайомилися з історико-культурною спадщиною Львова, курортами Трускавець, Східниця та Волосянка, пам’яткою природи та археології національного значення “Тустань”.

“Львівщина для нас була приємним відкриттям. Чудова природа, архітектура, гостинні люди та смачна галицька кухня. Ми вважаємо, що ваша область має великий туристичний потенціал і вона обов’язково зацікавить китайських туристів”, – сказав головний редактор журналу “DEEP” Жан Бо.

Керівник області висловив вдячність за хороші слова зі сторони гостей та запевнив, що Львівщина не розчарує жодного туриста.

“Ми працюємо над тим, щоб спростити візові перепони для туристів. Зокрема, розглядається можливість надавати візи для усієї групи або дозволити тим особам, які мають шенгенську візу відвідувати Україну”, – сказав Олег Синютка.

Нагадаємо, 6 – 18 вересня відбувається промоційний тур Україною для делегації китайських журналістів і туроператорів. В рамках програми туру китайська делегація відвідає м. Київ, Львівську та Одеську області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*