Китайські інвестори можуть реалізувати в області проект з будівництва ТЕС на 100 МВт

Інвестори з Китаю мають намір збудувати у Львові теплову електростанцію, котра для виробництва енергії використовуватиме водовугільне паливо, як альтернативу природному газу. Максимальна потужність такої ТЕЦ буде близько 100 МВт.

Про це йшлось на зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з представниками китайських вугільних компаній “China Coal Technology & Engineering Group” (CCTEG) та “Beijing Huayu Engineering Co., Ltd.” (BHEC) у середу, 11 листопада.

Іноземні інвестори розповіли про успішний досвід проектування та будівництва ТЕС на водовугільному паливі у Китаї, зокрема Пекіні та інших великих містах. За їх словами, водовугільна суміш дозволяє суттєво зменшити витрати при виробництві теплової і електричної енергії. До того ж таке паливо є значно екологічнішим у порівнянні зі звичайним вугіллям.

У перспективі на Львівщині інвестори із Китаю також готові збудувати збагачувальну фабрику у районі Львівсько-Волинського вугільного басейну, щоб використовувати підготовлене вугілля для виробництва енергії на новій ТЕС.

Олег Синютка також запевнив інвесторів, що облдержадміністрація максимально сприятиме в реалізації такого проекту. “Це дозволить нам створити нові робочі місця та зробити впевнений крок на шляху до енергетичної незалежності області та України в цілому”, – зазначив голова ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*