Курсанти-першокурсники Національної Академії сухопутних військ склали Військову присягу

У суботу, 3 вересня, курсанти-першокурсники Національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові. Цьогоріч лави Академії поповнили понад тисячу курсантів першого курсу, які представляють усі регіони нашої Батьківщини.

З нагоди свята першокурсників привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Він зокрема побажав їм наснаги у навчанні та мужності у виконанні покладеного на них обов’язку перед Батьківщиною.

Під час урочистої частини також усі присутні помолилися перед монументом “Вічна пам’ять героям полеглим, честь і слава героям живим!”, присвяченим вихованцям Академії, які виконували службові завдання у зоні проведення АТО.

Варто зазначити, що сотні вихованців Національної академії беруть активну участь в антитерористичній операції. Чимало із них за мужність та героїзм відзначені державними нагородами, і з кожним днем їх кількість зростає.

Завершилися урочистості проходженням урочистим маршем усього особового складу навчального закладу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*