Курс свідомих «Включайся!»: молодь освоїла навики домедичної допомоги

Сьогодні, 22 березня, у Львівському обласному молодіжному центрі відбувся другий етап курсу для молоді – тренінг із освоєння теоретичних і практичних навиків надання домедичної допомоги.

Під час заходу учасники освоїли як зупиняти критичну кровотечу та діяти при непритомності, навчились надавати серцево-легеневу реанімацію, рятувати при удавленні та судомах, як діяти при інсультах та інфарктах.

Навчання для молоді в межах курсу «Включайся!» провели інструктори громадської організації «Курсу першої домедичної допомоги «САВ»: голова організації – Василь Кашуба, а також Григорій Мацишин і Олександр Буштин.

Нагадаємо, що тренінговий курс для молоді «Включайся!» – спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, громадської організації «Курсу першої домедичної допомоги «САВ» та патрульної поліції Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*