Культурну співпрацю із Францією обговорили під час зустрічі

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся сьогодні із президентом та директором Альянс Франсез Львів та Почесним консулом Французької Республіки у Львові, аби обговорити реалізацію спільних проектів за умов пандемії.

Очільник області ознайомив гостей із епідситуацією на Львівщині та наголосив на важливості розширення ліжкової мережі у лікарнях області.

«Наше головне завдання – тримати руку на пульсі та бути готовими до погіршення епідситуації. На Львівщині постійно триває робота над збільшенням кількості місць у медичних закладах області для лікування хворих із коронавірусом. Також мусимо збільшувати кількість кисневих точок. Загалом, із запровадженням карантину вихідного дня ми очікуємо на зменшення числа випадків інфікування», – акцентував Максим Козицький.

Голова ОДА наголосив, що у випадку погіршення епідситуації вводитимуть суворіші обмеження, аби вберегти життя та здоров’я людей.

Почесний консул Франції у Львові Данило Ярема висловив сподівання, що спільні культурні проекти вдасться реалізовувати і надалі.

«Ситуація як в Україні, так і у Франції викликає занепокоєння, тому ми повсякчас закликаємо громадян Франції, які перебувають поза межами держави, дотримуватись заходів безпеки. Попри пандемію нам вдалось, трохи змістивши у часі, організувати нашу традиційну “Французьку весну”. Сподіваюсь, наша культурна та мистецька співпраця триватиме, адже на Львівщині легко та комфортно реалізовувати різноманітні проекти», – наголосив Почесний консул Франції.

Під час зустрічі сторони також обмінялись думками щодо необхідності посилення загальної уваги та підвищення рівня безпеки перед можливими зовнішніми загрозами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*