Культурна, освітня, міжнародна, туристична – Львівщина розширює співпрацю із Чеською Республікою

28 вересня заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук зустрілась із заступником голови міста Брно Матейом Голланом. Сторони обговорили  співпрацю Львівщини і міста Брно у культурній, освітній туристичній та міжнародній сфері.

«Маємо багато спільного. Наші міста споріднені і знаходяться в тій самій фазі створення стратегії для культурної діяльності, міжнародних зв’язків та креативних індустрій. Маємо вже проект, який працює три роки – фестиваль «Місяць авторських читань» і ми сподіваємось на співпрацю в цьому проекті та низці інших», – зазначив Матей Голлан.

В свою чергу, Оксана Стоколос-Ворончук запевнила гостя у готовності до багатовекторної співпраці, яка вже відбувається на різних рівнях, та висловила сподівання на подальше розширення культурних, освітніх та міжнародних зв’язків.

«Львівщина – надзвичайно багатий край. Талановиті, щедрі, працьовиті люди, природні багатства, відкриті серця. Львівщина є цікавою і для України і для світу. Ми маємо, що показати, і прагнемо пізнати ваш край. Усі пропозиції, які сьогодні лунатимуть є черговим кроком культурного, освітнього, міжнародного обміну та зближення двох народів, зближення не лише на спільному грунті минулого, але й продуктивному грунті майбутнього», – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Відтак сторони обговорили можливість проведення спільних конференцій, студентського та учнівського обмінів, обмінів творчими колективами, реалізації проекту «Місяць авторських читань».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*