Культура, освіта, економіка: Львівщина співпрацюватиме з Королівством Марокко

Сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся із  Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Марокко в Україні Фауз Ель Ашшабі, яка вперше перебуває на Львівщині з візитом.

Ростислав Замлинський ознайомив Посла із  розвитком області у галузях економіки, культури, туризму, енергетики.

“В області швидкими темпами розвивається економіка, торік відкрили 84 підприємства, впродовж двох років створили близько 20 тис робочих місць. Також область має природно-рекреаційний потенціал, у наc є низка курортів, розвивається гірськолижний спорт. 25 % культурного надбання ЮНЕСКО є на Львівщині. Львівщина  серед лідерів щодо розвитку відновлювальної енергетики”, – зазначив Ростислав Замлинський.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Марокко в Україні Фауз Ель Ашшабі  акцентувала увагу на посиленні співпраці у галузях освіти та економіки.

“Україна – важлива країна для Марокко, у Львові навчається чимало марокканських студентів і ми хочемо збільшити їх кількість, бо у вашому місті не має жодних проблем із здобуттям освіти. Також ми хочемо організувати економічні місії, бо якщо співпраця двохстороння  тоді буде успішним результат”.

Перший заступник голови Львівської ОДА подав пропозицію провести Дні марокканської культури на Львівщині,  відкрити прямий рейс, а також організувати прес-тур журналістів з Марокко. Зокрема Ростислав Замлинський запросив Фауз Ель Ашшаб та бізнес-представників відвідати Міжнародний економічний форум, який відбуватиметься у Львові упродовж 1-2 листопада.

“На Міжнародний економічний форум приїжджає багато учасників з різних країн, це Америка, Канада, країни Близького і Далекого сходу. Ми напрацьовуємо спільні проекти  у різних  напрямках, це розвиток інфраструктури, економіки,  промисловості, альтернативної енергетики, співпраці у галузі туризму, культури і запрошуємо вашу делегацію із візитом”, – зазначив Ростислав Замлинський.

У межах зустрічі сторони також акцентували увагу на співпраці між регіонами. Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Марокко в Україні Фауз Ель Ашшабі запросила торгово-економічні палати до Марокко  задля обміну досвідом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*