Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО

31219 березня стартував Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО, який IV проводиться під патронатом голови Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького. Цього дня відбулися два матчі: ФК  “Верховина” Верхнє Висоцьке – ФК “Нижнє Висоцьке” розійшлися миром 2:2, ФК “Либохора” – ФК “Карпати” Гусне 5:1.
Матчі, які повинні були відбутися 26 березня в зв’язку з несприятливими погодніми умовами перенесено на 2 квітня.
ФК «Літмир» (Присліп)
19 березня – поєдинки групи A. A1-A2, A3-A4, A1-A4 (жеребкування перед початком поєдинків). Поч. 13.00
26 березня – поєдинки груп A, B, C, D. A2-A4, A1-A3, A2-A3; B1-B2, B1-B3, B2-B3; C1-C2, C1-C3, C2-C3; D1-D2, D1-D3, D2-D3 (крім групи А – жеребкування перед початком поєдинків) . Поч. 13.00
17-18 квітня або 23 квітня – Фінал. Стадіон м.Турка. Поч.14.00
Тривалість поєдинків групового етапу – 2 тайми по 35 хвилин з перервою 10 хвилин.
Тривалість поєдинків чвертьфіналів, півфіналів, фіналу – 2 тайми по 45 хвилин з перервою 15 хвилин. В разі нічийного підсумку поєдинків даного етапу – два додаткові тайми тривалістю 15 хвилин кожен. В разі нічийного підсумку додаткових таймів – призначаються післяматчеві одинадцятиметрові удари.
Суддівство змагань здійснюється арбітрами, рекомендованими Федерацією футболу Турківського району.Суддівство проводиться згідно Регламенту футбольних змагань в Турківському районі. Можливе корегування попереднього календаря.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>