Кримчани, які оселилися на Львівщині, у квітні отримають пенсії за місцем фактичного проживання

867248_3-388x310За інформацією департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, станом на сьогодні в області тимчасово розміщено 1407 громадян, з яких половина – неповнолітні діти. Оперативний штаб провів моніторинг проблем соціально-побутового і правового характеру.

«Проведено обстеження умов тимчасового проживання 266 сімей, у складі яких є неповнолітні діти. З метою продовження соціальних виплат на дітей скеровано 92 запити в ІОЦ Мінпраці, на 9 з яких вже отримано інформацію. Виплату допомоги буде проведено в квітні», – зазначила заступник директора департаменту соціального захисту населення Оксана Яковець.

Також станом на 2 квітня до територіальних управлінь Пенсійного фонду звернулось 79 громадян, яким надано роз’яснення щодо проведення подальшої виплати пенсії за місцем фактичного проживання, з них 74 особи подали заяви для переведення виплати пенсій. 33 пенсіонери вже в квітні отримають пенсії за місцем фактичного проживання на Львівщині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*