Круглий стіл

Сьогодні, 22 серпня, в приміщенні Турківської районної філії Львівського ОЦЗ відбувся круглий стіл, в якому взяли участь директор Львівського обласного центру зайнятості Барилюк В.Н., директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Кузяк Н.О., заступник голови Турківської райдержадміністрації Лило Ю.Д., представники Турківської районної філії центру зайнятості та управління соціального захисту населення, члени малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщені особи, учасники АТО та суб’єкти господарювання малого бізнесу.. Метою круглого столу є вжиття додаткових заходів щодо активізації роботи з реалізації пілотного проекту “Рука допомоги” та збільшення учасників, які бажають отримати фінансову допомогу для започаткування власної справи чи створення нових робочих місць для вищезгаданої категорії населення.
Директор Львівського ОЦЗ В. Барилюк наголосив, що експеримент дає шанс пасивним отримувачам державної допомоги позбутися залежності від соціальних виплат і заробляти на життя самотужки. Варіантів для цього є достатньо, Можна просто знайти за допомогою служби зайнятості прийнятну роботу як на постійній, так і тимчасовій основі та як найманий працівник отримувати гідну зарплату. А ті, хто виношує ідею про самостійне господарювання, мають змогу реалізувати підприємницькі наміри. І найголовніше: учасники проекту можуть скористатися стартовим капіталом – безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою для придбання техніки чи матеріалів, необхідних для започаткування власної справи, що надається терміном на три роки та складає 40 прожиткових мінімумів, тобто 70480 грн.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*