КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ КАРПАТ

 

26 червня на базі відпочинку “Карпатський Замок” в селі Розлуч відбувся Круглий стіл з питань розвитку туристичного потенціалу Карпат, організований Українською асоціацією активного та екологічного туризму.
Учасниками семінару були представники Турківського, Старосамбірського районів Львівської області, Великоберезнянського району Закарпатської області та гості із Республіки Польща. В роботі Круглого столу взяли участь голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький та заступник голови Юрій Лило, головний спеціаліст департаменту курортів та туризму Львівської ОДА Богдан Комарницький, директор Львівського молодіжного праці Леся Довганик.

Представник Української асоціації активного та екологічного туризму Петро Тєстов запропонував ширше розвивати туристичний потенціал регіону, зокрема презентував онлайн – путівник українською частиною “Вовчих гір” та проект “Село-екомузей “Розлуч”. Польські колеги поділилися досвідом розвитку туризму та розказали про інвестиційні можливості для місцевих громад на природоохоронних територіях на прикладі бренду з виробництва агропродуктів “Dzikosc z Wilczych Gor” (“Дикість з Вовчих Гір”). Вони повідомили що в Бешадському природничому народному парку щорічно відпочиває до 1 млн. туристів, які готові подорожувати і Українськими Карпатами.
За результатами Круглого столу було вирішено підготувати резолюцію до вищих органів влади щодо швидшого відкриття митних переходів “Лопушашка-Міхновець”, “Боберка-Смольник” на Турківщині та “Лубня-Волосате” на Великоберезнянщині. Також надано пропозиції щодо удосконалення екологічного законодавства в частині поводження в природничих парках та прийняття державної програми розвитку зеленого туризму, яка б передбачала можливість надання кредитів власникам агроосель (аналогічно програмам енергозбереження).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*