Круглий стіл по пілотному проекту “Рука допомоги”

???????????????????????????????

Сьогодні 20 квітня, у приміщенні Турківської  районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл за участю представників органів влади, соціальних партнерів, суб’єктів господарювання . В заході  взяли участь заступник голови Турківської РДА Юрій Лило, директор районної філії Львівського обласного центру зайнятості Мирослава Павлик, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут, заступник  начальник управління соціального захисту населення Іванна Кожан та 11  представників бізнесу Турківщини .     

Директор районної філії Львівського обласного центру зайнятості Мирослава Павлик  під час ділової зустрічі з представниками малого і середнього бізнесу району розповіла роботодавцям про нові можливості пілотного проекту «Рука допомоги» щодо можливості створення нових робочих місць за кошти Світового банку та залучення до роботи членів малозабезпечених сімей, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

В ході бесіди, запрошених роботодавців було проінформовано про те, що для забезпечення роботою учасників пілотного проекту, зокрема шляхом створення для них нових робочих місць, фінансова допомога може надаватися суб’єктам господарювання, які працевлаштують не менш як двох  осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо-переміщених осіб або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше ніж на два роки за направленням базових центрів зайнятості. Також роботодавців було проінформовано про те, що фінансова допомога надається одноразово шляхом оплати обласним центром зайнятості за заявою-дорученням суб’єкта господарювання витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених його бізнес-планом. Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на початок відповідного року. Фінансова допомога надається за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік для реалізації пілотного проекту. Сума фінансової допомоги, що повертається, зменшується на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сплаченого суб’єктом господарювання за працевлаштованих ним осіб відповідно до цього Порядку.

Під час проведення заходу відбулось жваве обговорення проблемних питань в режимі питання – відповідь. Сподіваємося, що з нашою допомогою суб’єкти господарювання зможуть покращити свій бізнес та матеріальне становище малозабезпечених, внутрішньо-переміщених осіб чи учасників антитерористичної операції шляхом залучення їх до цього проекту. На завершення присутні мали можливість отримати індивідуальні консультації та роз’яснення.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*