Круглий стіл на тему: «Євроінтеграційні процеси в Україні»

Exif_JPEG_420

У вівторок, 17 квітня, в приміщенні Турківської загальноосвітньої школи-інтернат проведено круглий стіл на тему: «Євроінтеграційні процеси в Україні». В даному заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Манюх, директор школи-інтернату Оксана Сушинець, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Стебівка та ін..

Учасниками заходу обговорено питання стосовно Євроінтеграційних процесів в Україні.

«Європейська інтеграція це процес політичної, економічної, юридичної, (а в деяких випадках – соціальної та культурної) інтеграції європейських держав, у тому числі й частково розташованих в Європі.- зазначив заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. На даний момент європейська інтеграція досягається в основному за рахунок розширення Європейського Союзу та Ради Європи.

Європейська інтеграція – складний та суперечливий соціально-економічний процес налагодження тісного співробітництва європейських держав. Є одним із проявів провідної тенденції сучасного історичного розвитку – посилення всебічної взаємозалежності держав, передусім в економічній сфері, та подальшого зближення цивілізаційно споріднених національних спільнот.

Exif_JPEG_420Exif_JPEG_420

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*