Краян закликають пам’ятати про пожежну безпеку під час відпочинку на природі

Як повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, сьогодні, 13 липня, на території Львівської області і м. Львова спостерігатиметься сильна спека – температура повітря вдень сягатиме 35°. Відтак краян закликають пам’ятати про безпеку під час відпочинку на природі.

“Подбайте, щоб ваш відпочинок на природі був максимально безпечним як для вас, так і для навколишнього середовища, – зазначив директор  департаменту Руслан Гречаник. – Не забувайте про правила пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах, лісопаркових та рекреаційних зонах. Після відпочинку не залишайте непогашеним багаття та недопалки, які можуть спричинити пожежу. Пам’ятайте: дотримання вимог правил пожежної безпеки у спекотний період дозволяє запобігти виникненню пожеж на території області”.

Також у департаменті екології та природних ресурсів закликають усіх мешканців Львівщини бути вкрай обережними під час відпочинку на водних обʼєктах та дотримуватися елементарних правил поведінки на воді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*