“Кращий державний службовець”

З метою підвищення професіоналізму, забезпечення відкритості державної служби, піднесення її авторитету щороку проводиться Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”, якій проходить у три етапи.

Для якісної організації та проведення конкурсу в районі видано розпорядження РДА «Про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації», утворили організаційний комітет з проведення конкурсу, затвердили Положення про нього та затверджено календарний план проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

17 квітня під головуванням голови Турківської районної державної адміністрації Володимира Гребенюка та за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, відбулося засідання оргкомітету з проведення в районі Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, на якому було затверджено перелік тестових та практичних завдань з володіння персональним комп’ютером.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*