Кожна дитина повинна бути соціально захищеною та мати домівку, – Юрій Холод

Сьогодні, 3 вересня,  відбулось чергове засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

У межах наради присутні розглянули пропозиції для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, зокрема у Бродівському районі та Славській ОТГ.

Відтак, під час Комісії визначили три житлові об’єкти для 4 дітей: однієї дитини-сироти та трьох осіб з їх числа.

«Вартість житла, яке ми сьогодні розглянули, становить 1 мільйон 693 тисячі гривень. Це кошти з обласного бюджету у сумі 982 тисяч гривень, а також у нас є співфінансування з місцевих бюджетів – 711 тисяч гривень.  Важливо, щоб діти були соціально захищеними та мали свою домівку. З боку облдержадміністрації ми контролюватимемо процес закупівлі квартир. Житло має відповідати усім технічним нормам та бути комфортним для їхнього проживання», – зазначив Юрій Холод.

За словами начальника служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимира Лиса, упродовж цього тижня Комісія проінспектує житлові умови запропонованих помешкань та прийме відповідне рішення про придбання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*