Костянтин Грищенко представив новопризначеного голову Львівської ОДА Віктора Шемчука

Сьогодні, 4 березня,  Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко представив новопризначеного  голову Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука.

У представленні взяли участь заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, міський голова  м. Львова Андрій Садовий.

Віце-прем’єр-міністр України  висловив подяку Михайлові Костюку за роботу, проведену на посаді голови обласної державної адміністрації.

Також Костянтин Грищенко ознайомив присутніх з трудовим шляхом новопризначеного голови облдержадміністрації та закликав надавати йому всіляку допомогу: «Тут має бути командна, злагоджена робота, спрямована на забезпечення потреб як Львівщини, так і всієї України».

«Президент  та Уряд України виходять з того, що саме тут, на основі тих досягнень, які ми маємо завдяки проведенню «Євро-2012», відбуватиметься  подальша розбудова потенціалу регіону, як у господарській, культурній, туристичній сфері,  так і з точки зору внесення свого вкладу в розвиток нашої держави, зміцнення незалежності, суверенітету і економічної могутності. Сподіваюся , що ці цілі будуть досягнуті під керівництвом Віктора Вікторовича», – сказав К. Грищенко.

Водночас голова Львівської ОДА Віктор Шемчук висловив подяку Президентові України за висловлену довіру: “Для мене велика честь очолювати Львівський регіон, і я зроблю все для того, щоб робота на цій посаді відповідала високому рівню”,- сказав В. Шемчук.

Також він подякував Михайлові Костюку та його команді за проведену роботу і висловив сподівання, що всі кращі напрацювання, будуть доведені до кінця і знайдуть своє логічне вирішення.

Віктор Шемчук наголосив, що основними пріоритетами в роботі на посаді голови облдержадміністрації  залишаться добробут мешканців області, їхня безпека та невтомна робота на благо нашої держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*